KARAVAN TRAFİK SİGORTASI İNDİRİM KAMPANYASI

HowTo Schema
18 Haziran 2020
KONUT SİGORTASI NEDİR? AVANTAJLARI NELERDİR?
24 Haziran 2020

KARAVAN TRAFİK SİGORTASI İNDİRİM KAMPANYASI

karavan trafik sigortası

Karavan trafik sigortası; Pamuk Sigorta ve Ankara sigorta iş birliği ile indirimli fiyat tarifesi başladı. Üstelik Karavan Trafik Sigortasında net  %60’lık indirim İddia ediyoruz bizden daha ucuzu yok!!!

KARAVAN TRAFİK SİGORTASI VE TEMİNATLARI

Zorunlu Trafik Sigortası ile olası bir olay ya da  kazada karşı araca veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz bütün zararları zorunlu masraflar doğrultusunda güvence altına alıyoruz.

 • Zorunlu Trafik Sigortası Ana Teminatları
 • Maddi Zararlar Teminatı
 • Sürekli Sakatlık Teminatı
 • Sağlık Giderleri Teminatı
 • Ölüm Teminatı
 •  Risk Grubuna, Kullanım Tarzına bağlı olarak Seçilebilir Ek Teminatla:
 • Asistans Teminatı
 • Sigara Yanığı
 • Mini Onarım Hizmeti
 • Hukuksal Koruma
 • Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Sorumluluk
 • Ferdi Kaza

KARAVAN KASKO SİGORTASI

Ankara Sigorta dan Pamuk Sigorta Aracılığıyla siz değerli müşterilerimize Motokaravan ve Çekme Karavan’lara yönelik sunduğumuz trafik sigortasından hemen sonra yeni kasko poliçemizide hizmete sunduk.

Ankara Sigorta Motokaravan ve Çekme Karavanlara yönelik genişletilmiş ve içerik olarak farklı hizmetler ile zenginleştirilmiş Kasko Sigorta teminatını da sunmaya başladı.

izmir karavan trafik sigortası ve kasko sigortası

Çekme araçların bu üründen faydalanabilmesi için çeken aracın da Ankara Sigorta’dan kasko sigortası olması gerekiyor. Ayrıca trafik poliçesini Ankara Sigorta’dan yaptıran sigortalıya, karavanı içinde yaptıracağı kasko poliçelerine net yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Ankara Sigorta’nın karavan araç sahiplerine yönelik sunduğu kasko poliçesinin teminatları arasında sigortalının kusurlu olması durumunda karşı tarafın zararını 250 bin lira limitle teminat altına alan İhtiyari Mali Mesuliyet teminatı da yer alıyor. Yine bu poliçe içinde sunulan Asistans Çekici Hizmetleri ise hem yurt içinde hem  yurt dışında geçerli.

Yaş sınırı yenilemelerde dikkate alınmıyor.

Poliçe kapsamında 20 yaşına kadar tüm Motokaravanlar’a ayrıca 15 yaşına kadar olan tüm Çekme Karavanları teminat altına alan  Ankara Sigorta, bir sonraki yıl yenilemelerinde ise bu yaş sınırlarını hiçbir şekilde dikkate almıyor.

Ankara Sigorta’nın Karavan poliçesinde herhangi bir hasar halinde teçhizatlar ve ekipman için belirlenen teminatlar ise şu şekilde belirlendi: “Tenteler için Teminat Limiti: 3,000 TL, uydular için teminat limiti: 2 bin TL, Güneş Panelleri için Teminat Limitleri: 500 TL.”

Karavan Kasko ürününün araç sahiplerine sunduğu bir diğer avantaj ise Schengen ülkelerine yapacağınız tüm seyahatlerde 15 güne kadar ek primsiz Yurt Dışında da geçerli Kasko teminatını da poliçenizin içine ücretsiz dahil edilmesi oluyor.

Ayrıca AnKaravan Kulüp hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz

ANKaravan Kasko poliçesine sahip olan sigortalılar aynı zamanda ANKaravan Kulüp Hizmetleri’nden de indirimli yararlanıyor. Bunlar arasında bütün anlaşmalı kurumlarda yüzde 40’a varan indirimlerle alışveriş yapabilme olanağı ile karavan malzemeleri, kamp malzemeleri, kamping alanları, araç servisleri’nde bakım/onarım ve temizlik hizmetleri yer alıyor.

Kasko poliçesinde ayrıca sigortalılara Karavan Dış Yıkama, Karavan İç Temizliği,

Karavan Dezenfektasyon Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri’nde de ayrıca indirim imkanı mümkün. Ankara Sigorta’dan kasko yaptıran karavan sahipleri seyahatleri sırasında ihtiyaç olması hallerin de 7/24 doktor danışmanlık hizmetinden de faydalanabilir.

Karavan Trafik Sigortası ve Kasko teklifi almak için bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Karavan Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası ve fiyatları için beklemeden hemen arayabilirsiniz.
0850 340 2 200

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir